Castel Medya’nın “Reklam Audition” Eğitim Atölyesi ile yeni bir yolculuğa hazır mısınız?

CASTEL MEDYA İLE OYUNCULUK KARİYERİNİZE İLK ADIMI ATABİLİRSİNİZ…

Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi:

Castel Medya’nın oyunculuk atölyesinde, deneyimli isimler önderliğinde kamera önü oyunculuk eğitimleri ile yeni ekran yüzleri sahneye çıkıyor!

Doğal oyunculuk, diksiyon, doğru ses tonu ve vurgulama gibi konularda verilen eğitimler ile oyuncu adayları profesyonel oyunculuğa hazırlanıyor.

Ayrıca Castel Medya’da eğitim alan oyun adayları kamera açıları, ışıklandırma ve set tasarımı gibi konularda bilgi sahibi olur.

Kamera önü oyunculuk eğitimi, film, dizi ve reklam sektöründe çalışanların yanı sıra, oyun ve animasyon sektöründe de çalışan oyuncular için oldukça önemlidir.

Castel Medya Atölyesi

Castel Medya Atölyesi, her oyuncu adayına profesyonel setcard, headshot ve tanıtım filmi çekimlerinin yapıldığı ve aynı zamanda tanıtım filmlerini de kendi portföylerine ekleyebileceği yeni bir yolculuk sunmaktadır. Hem sektörel görünürlüğünüzün artması hem de Castel Medya’nın ayrıcalıklarından daha spesifik bir şekilde yararlanabilmeniz adına oluşturulmuştur.

Castel Medya, Türkiye’nin en büyük TV dizileri, reklam filmleri, sinema filmleri ve dijital platform projelerine kamera önü oyuncu hizmeti vermektedir. Castel Medya ayrıca dünyaca ünlü yapımların, sinema filmlerinin, reklam çalışmalarının Türkiye ayağındaki kamera önü oyunculuk hizmetlerinde Türkiye’yi büyük bir gurur ve başarı ile temsil etmiştir.

Castel Medya’nın yılların verdiği deneyim ile temelleri atılan, günümüzün ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak oluşturulan bu atölyede, iyi bir oyuncunun sahip olması gereken nitelikleri kazandıracağı özel bir eğitim içeriği bulunmaktadır. Reklam Audition çekimleri ile yeteneklerinizi sınayacağınız bir yolculuğa hazır mısınız?

Her oyuncuya kült repliklerin bulunduğu oyunları oynatıp bu oyunlarda oyuncunun göstereceği başarılar aynı zamanda Castel Medya’nın Oyuncu  Sertifikası ile de desteklenecektir.

Castel’in kendi özel çekimlerine ve reklam projelerine dahil olma olanağı sağlanacağı bu eğitime sende davetlisin. 

Castel Medya Ajansı, Kamera Önü Oyunculuk ve Reklam Audition Eğitimi konusunda öncü bir Ajans’dır. Öğrencilerine en iyi eğitimi vermek için çalışan Castel Medya, ünlü oyuncularla birlikte çalışarak öğrencilerine deneyimli eğitmenler sunar.

Reklam Audition Nedir?

Reklam audition, bir reklam kampanyası için uygun bir reklam yüzünü seçmek amacıyla düzenlenen bir seçme sürecidir.

Bu süreçte, marka veya ajans, reklam yüzü adaylarını belirli kriterlere göre seçer ve seçilen adaylar bir dizi test ve mülakatlar için davet edilir. Reklam audition, markanın hedef kitlesine en uygun ve etkili mesajı iletecek bir reklam yüzü seçmek için önemlidir.

 

Aynı zamanda reklam yüzü adaylarına da bir fırsat sunar. Reklam yüzü olmak isteyenler, bu süreçte yeteneklerini sergileyebilir ve kendilerini tanıtma fırsatı bulabilirler. Bu süreçte, adaylar genellikle bir dizi testten geçerler ve marka veya ajans tarafından seçilmeleri durumunda, bir reklam kampanyasında yer alma fırsatı elde ederler.