Castel Medya TV

Castel Medya TV

Castel Medya TV / Menajerlik

Ülkemiz, sinema / televizyon emekçilerinin üstün gayretleri sonrasında bu sektörde inanılmaz bir gelişme göstermiştir. Sinema, televizyon, dizi ve program sektöründeki gösterilen bu sıçrama ile birçok yabancı ülkeye program ihraç eder hale gelinmiştir. Her yeni yapım ve her başlayan proje casting ihtiyacını arttırmış, bu alanda profesyonel anlayışla çalışan isimlerinse bir adım öne çıkmasını sağlamıştır.

Sektöre giren yeni isimler aşinası olmadıkları bu şartlara alışmakta zorlanmakta, yetenekleri ölçüsünde hak ettikleri değeri görememektedirler.

Kariyer ve imaj planlamasında yapılan hatalar, genç yıldız adaylarının hatalı kararlar vermesine sebebiyet vermektedir. Bu da yeni isimlerin başarısız projelerde kaybolup gitmesine neden olmaktadır. Doğru planlama ile birebir destek gören gençler ise, başarı basamaklarını daha hızlı çıkabilmektedirler.

Castel Medya olarak, yeni yüzlerin ve yıldız adaylarının birebir menajerlik ihtiyacının tam karşılığı olma iddiasındayız.

Hedefimiz, kısa projeler değil uzun soluklu işlerde görev yapacak gerçek starları Türk sinema ve televizyon camiasına kazandırmaktır.

Yeni yıldızlarımızla daha kaliteli projelere imza atarak dünya genelinde ses getiren isimler ve yapımlar ortaya çıkmasını sağlamaktır. Bu kapsamda Castel Medya TV, ekran ışığına sahip yeni yüzleri bulmaya gayret eder. Yeni hayatlarında onların elinden tutar, yeni düzene adapte eder. Doğru kişileri, doğru projelerdeki doğru rollerle eşleştirir. Doğru kişi olduğuna inandığı isimler için dünya standartlarında bir kariyer planlaması yapar. Bu kişiyi marka haline getirmek üzere PR ve marketing çalışmasına öncelik verir.

Oyuncu adaylarına, her konuda birebir eğitimler verilir. Adayların saçından makyajına, jest ve mimiklerinden yürüyüşüne kadar tüm gerekli hususlarda uzman desteği sağlanır. Sektörel bağlantılar kullanılarak en doğru projeye en doğru zamanda başlanması için çaba gösterilir. Doğru rol tercihleri ile ülke çapında ses getirecek bir yıldız olunması için gerekenler harfiyen yerine getirilir. Yavaş ama emin adımlarla ilerlenen bu yolda hedef, uzun soluklu projelerde rol alabilecek gerçek yıldızları ortaya çıkarmaktır. Ekran ışığı ve oyunculuk yeteneklerine sahip isimlerle, sektörün gerektirdiği özel hususları bir potada eriten Castel Medya, çıktığı bu yolda profesyonel ve işinin ehli çalışma arkadaşlarıyla hedeflerine bir bir ulaşma azim ve gayreti içerisindedir.

Castel Medya TV / 360

Castel Medya TV ekibi olarak markanıza en etkili sonuçları elde etmek için 360˚ iletişim yaklaşımını benimseyerek, medya iletişimini güçlendirmek ve markanızın tüm kanallardan hızlı bir şekilde bilinirliğini attırmak, markanıza özel ve kişiselleştirilmiş stratejiler geliştirmek amacıyla kurulduk.


Topluluklarla buluştuğunuz dijital platformlarda, doğru yer/zaman planı içerisinde ilişkilerinizi yönlendirip bir yandan da yepyeni bağlar kurarak yeni müşteriler kazanmanıza destek oluyoruz.


Deneyimli ekibimizle, hem yola yeni çıkacak markalara hem de alanında zirveye ulaşmış markalara ihtiyaç duydukları tüm dijital hizmetleri sağlıyoruz.

Biz işimizi yaparken size sadece bütçenizin verimliliğini ve dijital varlığınızın güçlenmesini izlemek kalıyor!


• Yeni müşteriler kazandırıyoruz,
• Marka bilinirliğinizi artırıyoruz,
• Hedef Kitlenizle sürdürülebilir bir diyalog içerisinde olmanızı sağlıyoruz,
• Ölçümlenebilir veriler sunarak bütçenizin verimliliğini artırıyoruz.

Biz farklıyız, sizinde rakiplerinizden farkınız olsun!